La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1107 Culés

0

W hicie NBA Nets spokojnie wyjaśniają Bulls. BiG 3 z NY nie daje najmniejszych szans. ;D


3

@fart Bez Caruso obrona Bullsów się już dawno rozjechała, ze wszystkimi atakiem nie nadrobią. A tutaj dodatkowo nie dość, że na cały sezon wypadł 1 PF jakim miał być Willams, potem jego zastępca Green to jeszcze w pierwszej akcji Durant wyeliminował Jonesa Jr, który był tam 3 opcją. Z jednym wysokim Voochem ciężko bronić pod koszem.

0

@Uukasz_93 Teraz Bulls będą mieli bardzo ciężko. Jestem ciekawy czy będą próbowali coś zmienić w składzie przed zamknięciem okienka. Bo tak jak napisałeś z tymi brakami to może nie wystarczyć na finał NBA.

konto usunięte

1

@fart Jak nie z znajdą porządnej czwórki typu Aarona Gordona, to druga runda max. Granta podobna chcą z Detroit i wydaje się być dobra opcją. Problemem jest to, że 3/4 ligi go chce xd

0

@BartqRKO Dokładnie bez wzmocnień Bulls będzie ciężko i moim zdaniem chcąc wykorzystać swój potencjał powinni ryzykować i powalczyć o Granta. DeRozan i Vuc młodsi nie będą. ;)

1

@fart Musieliby handlować kontuzjowanym Williamsem, który ma 20 lat i ogromny potencjał, ewentualnie White'm, strzelcy w cenie, a on po kontuzji wrócił do formy. Jeden i drugi to spore talenty więc kto wie, może Pistonsi by poszli na taką wymianę. Oni tankują i budują drużynę na przyszłość, a Grant w Chicago teraz byłby idealnie brakującym elementem. DeRozan z Lavinem zajmowaliby się atakiem, a Grant, Ball i Caruso bronieniem.

0

@Uukasz_93 Problem w tym, ze tak jak @BartqRKO napisał Grantem interesuje się pół ligi. ;) i jestem pewien, że Detroit dostaną za Granta sporo. Czy Bulls będą w stanie przebić konkurencję?.

konto usunięte

0

@Uukasz_93 Tylko nie można się zasłaniać potencjałem Williamsa czy Cobyego, bo jeśli Bulls mają mieć szansę na cokolwiek dużego, to tu i teraz. Podobnie jak Philly. Oni nie mogą za Simmonsa wziąć młodych, bo Embiid czeka i nie wiesz jak długo pozostanie w zdrowiu. Tu i tu potrzeba wzmocnień na teraz.

1

@BartqRKO Ja jako fan Byków już dosyć mam tankowań i liczenia na to, że w drafcie się drugi Jordan trafi. Jak najbardziej szedłbym all-in i Williamsem, a nawet Whitem handlował. Jest kilku wysokich PFów w lidze, nawet ten Wood co poszedł w odstawkę w Houston.

konto usunięte

0

@Uukasz_93 Tylko Wood nie jest zbyt dobry w obronie, a Bulls potrzebują kogoś kto pomęczy KD, Giannisa. Vucevicem tego nie zrobisz, a reszta zawodników jest za niska i zbyt słaba fizycznie, żeby im podołać.

Fajnie jakby Bulls poszli właśnie all-in tak jak Raptors w 2019.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?