La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1024 Culés

9

Kiedyś to chłopaki mieli stajla :p
https://zapodaj.net/629c6bb7d785b.jpg.html

5

@Janas11224 100% lepiej od obecnej młodzieży, dokładnie chłopaków, co mają udo jak ja łydkę i chodzą w tak obcisłych jeansach, że wydaje mi się że widzę chodzącego pinokio na żywo...

1

1

@Janas11224 boysband, ale by trzęsli popkulturą

0

@FC1899Barca Moda modą. W przypadku szczupłych chłopaków krytykujesz ich budowę, czy sam wybór odzieży? Nwm, ja jak widuję młodzież, to częściej widzę odwrotny trend i wszechobecne spodnie podobne do dzwonów, odzież oversize, gdzie materiału by na 2 sztuki tej samej odzieży wystarczyło. Starsze generacje zawsze krytykowały młodsze, bo punkt widzenia młodszych różni się od tego wyznawanego przez starszych. Jedno chcą czuć się wolni, być sobą, rozwijają się w tym modowym świecie. Starsi są już po latach eksperymentów, są osaczeni przez wszechobecne wymogi, zakazy, programowanie ze strony otoczenia, znajomych, rodziny pamiętającej jeszcze inne czasy. Niech każdy chodzi w tym, w czym chce, nie obraża bądź wyśmiewa drugiej strony i pozwoli być sobą. Teraz chodzisz tak, za n lat możesz chodzić inaczej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?