La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1405 Culés

konto usunięte

1

Co sądzicie o Nawałce w reprezentacji? Według mnie to wielki błąd, już pokazał na co go stać, Euro w miarę, ale MŚ to totalna wtopa.

1

@AllBundy Kto by nie przyszedł to niewiele się zmieni.

0

@AllBundy Nawalka ma sporo wad, ale w tym momencie w którym jesteśmy nikogo lepszego nie ma. Zagraniczny trener po 2 treningach musiałby wystawić zupełnie nieznanych sobie zawodników, a na krajowym podwórku nikogo lepszego nie ma.

3

@AllBundy Sądzę, że na taki poziom jaki prezentowała drużyna w 2016 już ich nie wyniesie. Dalej będziemy się kopać po czole tylko nazwisko w sztabie się zmieni.

4

@AllBundy Nie jestem ekspertem... ALE! :]

Ja również uważam, że to błąd. Adaś obejmował reprezentację w momencie, kiedy większość piłkarzy było w swoim prime. Nie chcę ujmować warsztatu trenerskiego Nawałce, ale uważam, że na EURO wyniki bardziej robili piłkarze, aniżeli jego wkład trenerski. Dwa lata później MŚ, niby Ci sami piłkarze (ale dwa lata starsi) i nagle nie ma już nic z tamtej reprezentacji. Zupełnie "inni" piłkarze, a niby Ci sami. Moim zdaniem Nawałka jest trochę wypalony, ale nie mam nic przeciwko, żeby mnie jednak pozytywnie zaskoczył.

konto usunięte

1

@AllBundy To znaczy, że PZPN to dalej taki sam beton jakim był wcześniej. Zatrudnienie Nawałki za pierwszym razem to był błąd, a za drugim to już wielbłąd. Facet zmarnował moim zdaniem pokolenie bardzo dobrych piłkarzy, gdzie sporo z nich było w swoim prime - 1:0 i autobus...

2

@Danny Gaucho No trener coś tam na pewno się przyczynił, ale moim zdaniem na ten ćwierćfinał w 2016 roku złożyło się kilka czynników:
1. Nastawienie
2. Forma piłkarzy bo przecież taki Pazdan to miał okres życia, świetnie też hasał Grosicki
3. Dość niski poziom turnieju

konto usunięte

0

@against_modern_football dokładnie o to mi chodzi, przegrał nam Euro można powiedzieć. Bramka z Portugalia i murowanie, jakbyśmy grali odważniej to kto wie, jak by się to wszystko potoczyło.

konto usunięte

1

@Danny Gaucho zgadzam się w 100 %

1

@MesQueUnClub_87 Nie no, jasne. Chciałem jedynie podkreślić, że "zasługi" Nawałki nie są moim zdaniem aż tak ogromne, jak przedstawiały to media i dziennikarze.

1

@Danny Gaucho Jasna sprawa. W 2018 roku pękło mi serce i nigdy nie udało się go skleić. Już nie patrzę na reprezentację z taka pasją jak kiedyś bo chyba jeszcze nigdy nie byłem tak zawiedziony sportowo jak podczas tego turnieju i nie chodzi mi o te marne wyniki tylko nastawienie. Wyszli obsrani od 1 minuty i te teksty do kibiców Turbodzbana czy "myślą, że fajnie się biega za piłką 90 minut?" - żenada. Po MŚ było mi już wszystko jedno kto to obejmie i kogo ograli w towarzyskim.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?