La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1761 Culés

0

Jak tak widze w tych pl mediach takie parcie na Nawałke to mam takie mysli w glowie ze 90% tych Borów, Polów itp. robi z niego jakiegoś stwórce, wszechmogącego i ze z nim to awansujemy na ten mundial bo z innymi kandydatami z zagranicy nie ma pewnosci ze to wypali. No qrfa z Adaxem tez nie ma pewnosci ze to wypali. Dlaczego kazdy z niego robi Guardiole albo ZZ?

1

@VegetaPolska Bo te wszystkie media, Borki, Pole i Podole dalej żyją Euro, które było w 2016 roku zapominając przy tym, że w tym roku będzie to już 6 lat od tego wydarzenia i zapominając również, jak wyglądała reprezentacja dwa lata później, czyli na Mistrzostwach Świata.

0

@VegetaPolska bo te Bory, Pole i Podole pamiętają tak jak my wszyscy: 2002, 2006, 2008, 2012, 2016, 2018 i 2021 i pamiętają, że tylko w 2016 byli dumni i turniej kończyli z podniesioną głową. Może i jest to takie myślenie jak wieczne rozważanie mądrości śp. Kazimierza Górskiego, ale tak działają ludzkie głowy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?