La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1575 Culés

1

Mimo wszystko trochę szkoda, że Dembele nie przedłuży tego kontraktu. Po pierwsze ze względów amortyzacyjnych i finansowych- o ile na korzystnych dla klubu warunkach byłoby to korzystne, a po drugie, jeżeli jest zdrowy, to jeden z niewielu w Barcelonie, który potrafi efektywnie dryblować i może w pojedynkę odmienić los meczu. I rozmawianie tutaj, że "jest Abde" nie ma w tym kontekście najmniejszego sensu. Do samego Dembele, mimo że też za nim nie przepadam, to nie miałbym wielkich pretensji jeśli chodzi o absurdalne żądania i prowadzone rozmowy, to prawdopodobnie jego otoczenie robi taki syf wokół tego i chce takich debilnych pieniędzy. Intencje samego piłkarza mogą być zupełnie inne, ale niestety to nie od dba o swoje interesy... mimo wszystko szkoda, ale przy takim nastawieniu agentów, trzeba sobie jasno powiedzieć: out. Szklanka nie jest warta takich pieniędzy.

1

@panczo ale to Dembele raczej stawia warunki, a nie jego otoczenie. Jego agent, który jest idiotą, jest tylko łącznikiem pomiędzy Dembele, a Barceloną. Mogą mu podpowiadać, ale przecież i tak ostatnie słowo należy do Ousmana.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?