La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 712 Culés

1

Każde kolejne Australian Open powinno zostać zbojkotowane i to dożywotnio

konto usunięte

0

@jakub1906
przez kogo hahaha

3

@jakub1906 Absolutnie nie.Aus Open to święto tenisa i trzeba je celebrować i nieważne czy zagra tam Mietek z Bydgoszczy czy Novak Djokovic.

konto usunięte

1

@Encore Ale pojechało moralizatorskim populizmem.

2

@jakub1906 Nie jest to wina Australian Open tylko durnych władz

1

@koziar Ale tak jest.To jeden z największych turniejów tenisowych.To nie są dożynki u stryja.

0

@Encore dlatego mają tam grać najlepsi, a nie mietek z bydgoszczy :c

konto usunięte

0

@Encore Zdecyduj się xD Albo chcesz oglądać pierwszego lepszego Mietka albo to nie są dożynki. Ludzi przyciąga sukces i poziom sportowy. Nie oglądałbyś NBA, gdyby gra byłaby tam na poziomie polskiej ligi.

4

@koziar @ranger3120 Na turnieju w Australii będą najlepsi tenisiści z całego świata.Spokojnie bez jednego damy rade.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?