- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1685 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
73
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Dari0G
25
@Karol145 Wiesz co? Kiedy tak czytam Twoje wpisy, kiedy to rozpaczliwie usiłujesz wmówić... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
draxidox
1
Konfederacji się stolik wywrócił i telefonu brak xDhttps://x.com/SzJadczak/status/206906344008624... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1685 Culés
0
Wygląda na to że jedyny turniej w którym może grać djokovic jest Wimbledon.Lakosta analizuje co się w australi wydarzyło może zrezygnować z turnieju.Jeśli nie będzie mógł występować na wielkich sklepach to nie będą mu tyle płacić.
1
@Borneo Jeżeli Djokovic nie będzie miał kontuzji, to może grać w każdym turnieju. Jeśli będzie wymagane szczepienie, to albo się zaszczepi, albo załatwi odpowiedni certyfikat.
2
@Barcanajlepszyteam Tylko nie w Australii.
0
@Persyfl Minister powiedział, że nie wyklucza udziału Novaka, w przyszłorocznym AO.
2
@Barcanajlepszyteam może zagrać jeśli się zaszczepi.Zalatwianie wyszło mu tak że go deportowali.Bez szczepionki odpada mu Paryż, nowy Jork i ao
Komentarz usunięty
1
@BarcanajlepszyteamB odebranie mu tej wizy skutkuje zakazem wjazd,du na 3 lata tam jeden pozwala a drugi też zakazuje.Moim zdaniem zależy
też od stanu pandemi.Poza tym on wjechał na zasadzie ozdrowieńca trudno planować że będzie akurat chory.Być może pomogłoby mu jakby się zaszczepił
0
@lukaszbarca15 wczoraj rano też się zastanawiałem i dzień wcześniej powiedziano że zagra i będzie izolowany. ale potem ogłosili że muszą być zaszczepieni i kibice i zawodnicy.do USA nie wjedziesz jak nie jesteś zaszczepiony.A na ao ma zakaz 3 letni.Zostaje mu wimbledon
1
@Borneo czyli to że jest zdrowy nie wystarczy ma się zaszczepić i wtedy nawet będąc chory może grać, bo paszport covidowy go chroni? XD
0
@Borneo Jeżeli będzie wymagany certyfikat szczepienia i Djokovic go przedstawi, to i tak pojawi się mnóstwo kontrowersji w mediach. Założę się, że dziennikarze będą robić wszystko, by sprawdzić czy Djokovic rzeczywiście się zaszczepił. Szkoda, że nie ma takiego zainteresowania w sprawie innych zawodników. Tsitsipas otwarcie mówił , że się nie zaszczepi. Przyjeżdża na AO z certyfikatem. Czemu nikt nie docieka, czy rzeczywiście zmienił zdanie, czy kupił sobie certyfikat?
0
@Barca1992 Tak, patrz przypadek Bernarda Tomica ;)
1
@Barcanajlepszyteam nie jest nr 1 no i teraz jest pp aferze.Ale to niemieccy dziennikarze go wykryli gdzie i kiedy był.Teraz jest na świeczniku.
2
@Barca1992 on ma historie zorganizował turniej to zarazili się ludzie i jego żona I on.Teraz jako zarażony dał wywiad I naraził dzieci I złamał kwarantanne.Ja nie ustalam reguł.Zawodnicy którzy latają między kontynentami powinni być mega zabezpieczenie aby maksymalnie skracać okres w którym wirus był w nim i mógł zarażać.Bo potencjalnie to nośnik mutacji z miejsca na miejsce
0
@Borneo Na tym turnieju byli chociażby Zverev i Thiem, którzy też się zarazili, ale kto by to pamiętał :) A, co do tej ostatniej sytuacji z pozytywnym testem, to Djokovic wyjaśnił to w swoim wpisie na IG. Czy mu ktoś wierzy, czy nie, to już inna sprawa.
0
@Borneo dopóki nie wymyśla szczepionki, która nie hamuje transmisji tego typu segregacja nie ma sensu, bo zaszczepiony jak i nieszczepiony może zarazić. Wolę przetestowanego nieszczepionego zawodnika niż fałszywie bezpiecznego zaszczepionego z paszportem covidowym
0
@Barcanajlepszyteam nie znam ich sytuacji a są istotne szczegóły,nie wiem kiedy się zarazili itp. jak coś jest nie tak należy sprawiedliwie traktować. Jeśli pożegnano djokovica tak samo powinno być z nimi.
1
@Barca1992 no nie o kilka dni krócej masz w sobie wirusa i stężenie wydychanego wirusa jest mniej trudniej się zarazić co nie oznacza że nie możesz.Jest coś co zmniejsza szanse i czas kiedy jesteś zarażony powinni to stosować.
1
@Barcanajlepszyteam Póki co, ma 3-letni zakaz wjazdu.