La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1365 Culés

5

Marzenie :) No i Grosik więcej dał drużynie niż Sancho @Encore

2

@IronSanHybrid grosicki i bombel podobny poziom IQ

0

@IronSanHybrid Tylko że Sancho jest wart 80mln a Grosicki 500 tyś.Zresztą Jadon ma teraz wazniejsze problemy na głowie niż piłka nożna.

0

@Encore No to mówię, Sancho przereklamowany i przepłacony ;)

0

@IronSanHybrid A kto nie jest przepłacony?De Ligt,Frenkie De Jong,Hazard,Maguire,Dembele,Coutinho,Griezmann,Grealish,Lukaku,Pogba i 20 innych jeszcze a uczepiłes sie 21-letniego Sancho który jest po 3 swietnych sezonach i teraz dopiero ma kryzys w tym sezonie.

0

@Encore Ale nie spinaj się ;) Ja żartuje przecież.

0

@IronSanHybrid Nie chodzi mi o ciebie konkretnie.Jest masa piłkarzy przepłaconych a ciągle się mówi o Sancho.To tylko pokazuje jakie są oczekiwania.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?