La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1693 Culés

0

Czy Dembele powinnien grać pomimo nie przedłużenia kontraktu?

Jesteśmy w takiej sytuacji że nie jest on nam do niczego potrzebny.
Oczywiście podniósł by poziom gry ale to nie jest na ten moment potrzebne.
Nie gramy super ważnych meczów o życie, patrząc na wzrastająca formę zespołu i powrót innych piłkarzy to sytuacja w lidze się uspokoi.
Do rywalizacji z Napoli jeszcze jest sporo czasu i powinniśmy do tego dawać minuty innym by byli gotowi.

Jeśli dziś byśmy grali 1/8 LM to bym Dembele powołał.

1

@Roobo podniósł by poziom gry ale to nie jest nam potrzebne . AHA .
Gramy kibel i tracimy punkty z leszczami ale poprawienie się nie jest nam potrzebne .
Za to wystawny Abde , który przez cały mecz nie zrobi nic ale będziemy ucieszeni bo młody z Barcy B .

2

@Roobo
"Jesteśmy w takiej sytuacji że nie jest on nam do niczego potrzebny.
Oczywiście podniósł by poziom gry ale to nie jest na ten moment potrzebne."
Już samo to, że podniósłby poziom gry, powinno dawać mu miejsce w następnych meczach. Tracimy wiele punktów w meczach, a żadna przyszłość Barcy nie jest pewna. Pomimo poprawy naszej gry ciągle jestem daleki od stwierdzenia, że na koniec będzie TOP4

0

@Sau_Ron Ja właśnie myślę że TOP4 jest pewne a patrząc na formę innych zespołów to skończymy pewnie na trzecim miejscu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?