- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1555 Culés
Gorące dyskusje
Batys
11
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
kodi77
91
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1555 Culés
11
Oglądam tę drużynę od 2006, ale po tym meczu obiecałem sobie, że już nigdy nie obejrzę meczu gdzie w podstawowym składzie będzie trójkąt bermudzki, Pique-Alba-Busqets, który jest tu chyba od 10lat!!!! Oni są synonimem każdej kompromitacji, klęski i porażkę od 4 lat. Pique jeszcze ma jakieś dobre mecze, ale i tak już bardziej zajęty biznesem.
0
@FCB24 tylko że albe i pique nie ma kim zastąpić, zmienicy kontuzja albo jeszcze gorszy poziom
4
@maniak33333 Mordo....nie da się być gorszym niż Alba. On zawsze był słabym obrońca ale nadrabiał to szybkością i komunikacją z Messim. Teraz to jest tak wolny, że ja nie wiem czy Asensio by dogonił.
0
@maniak33333
Lenglet paradoksalnie nie gra ostatnio źle. Można też dać Mingueze na środek obrony, to w końcu jego nominalna pozycja.
0
@FCB24 akurat po pierwszej to nie była kompromitacja, a Pique zagrał super. Albę zgadzam się, trzeba się pozbyć, Busquets stopniowo ławka
0
@FCB24 to kto za albe ? @Ronmes Tak zagra jeden dobry kolejny babol albo karny i tyle będzie
0
@barcelonaLM porażki z Bayernem, Liverpoolem, Romą, PSG i wszystkie klasyki to nie kompromitacja?
0
@maniak33333 niech już będzie ten Balde. Alba stracił swój jedyny atut, czyli szybkość. No nie chce mi się wierzyć, że przy pierwszej bramce dla Bilbao to Balde by tak został z tylu
0
@FCB24 raczej nie ten poziom, do przodu biega gorzej jest w obronie
0
@maniak33333 nie będę ściemniał, że oglądałem go w Barcelonie B, więc tego nie wiem. Ale wiem jak biega Alba. No kurde jeśli Balde jest gorszy niż obecny Alba to powinni go sprzedać
0
@FCB24 na jakiś zamiennik musi być. Bo jeżeli wypożyczać mingeze to zaraz pomocnik będzie grał za obrońcę przy jakiejś kontuzji