La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 729 Culés

2

Kibice wybierają all starow a media starterow czy jak to jest? @fart @BartqRKO @magister97r https://mobile.twitter.com/TheNBACentral/status/1484224943856488457

0

@Encore LeBots.

https://x.com/The_ChosenOne6

1

@Encore waga głosów rozkłada się tak (jeśli dobrze pamiętam): kibice 50%, a dziennikarze i zawodnicy po 25%.

1

@Encore 50% głosów to głosy kibiców, 25% głosów to głosy zawodnicy, a pozostałe to dziennikarze

0

@magister97r @FCB24 czyli bez Irvinga i Klaya

2

@Encore nieporozumieniem jest fakt, że oni w ogóle się tutaj znaleźli. :) Widać, że kibice kierują się sympatiami.

0

@magister97r Garland do ASG

0

@Encore na pewno zasłużył bardziej od Irvinga i Thompsona. :) Od Rose'a oczywiście też.

0

@magister97r All Star jest na takim etapie sezonu, że powinien być jakiś wymóg rozegranych meczy.

0

@FCB24 nie wiem czy to by coś zmieniło. Oczywiście w przypadku niektórych zawodników tak. Ale dany zawodnik rozegra wymaganą liczbę meczów, będzie grał słabo i też się może dostać, bo jest bardziej znany i medialny. :) Mam nadzieję, że zawodnicy i dziennikarze będą bardziej rozsądni.

0

@magister97r wiadomo że i tak by tego medialnego wybierali. No co tu robi AD to ja nie wiem xd mi najbardziej z zachodu szkoda Edwardsa

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?