- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1118 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Safrani
4
Czyli to tak wygląda na tych mistrzostwach.https://zapodaj.net/plik-BQ8oQcT2Ig
14 odpowiedzi
Deathwing112
0
Nie uważacie, że nałożenie ograniczeń co do godzin pracy lekarzy jest głupie i bezsensowne?... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1118 Culés
2
kontrowersyjna opinia: uważam, że Pique i Busi powinni zostać w klubie aleee nie w roli zawodników pierwszej 11stki, pierwszy jest mega oddany temu klubowi do tego jest bardzo ambitny co pokazał choćby w tym meczu, problem jest taki, że sam stwierdził, że odejdzie gdy zostanie rezerwowym, jeśli chodzi o drugiego Hiszpana to myślę, że do rotacji na jakieś Elche i inne Granady może się przydać (ale amigos Kszawi raczej tego nie zrobi), nie możemy grać całego sezonu 20latkami, niestety ale brakuje nam ludzi w idealnym piłkarskim wieku, którzy mogą być liderami zespołu
1
@karci0 Dani też miał być zmiennik-mentor-atmosferic. A teraz gra wszystko zabijając przyszłościowych.
0
@karci0 musimy się postarać o Zakarię, Kessiego, Brozovicia. Są za darmo do podpisania w lipcu plus do tyłu Christensen/Denayer, Gaya/Grimaldo, Mazraoui
0
@arasz1819 z siódmej strony czy jest lepszy PO aktualnie w Barcelonie? podobnie właśnie jest z Albą raczej nie ma wartościowych zmienników, jedyną opcją posadzenia ich na ławie są jakieś transfery z solidnej półki, na które pewnie nas nie stać, z tego co mamy w kadrze ciężko coś ulepić
0
@karci0 Dest ma 21 lat, a ludzie go skreślili bo nie gra jak Dani za najlepszych lat kiedy ten był kilka lat starszy. Trzeba czasu i cierpliwości. Dest ma potencjał. Z lewej gorzej.
0
w sumie mam bardzo podobny model drużyny (w odpowiedniej skali oczywiście) u siebie w okręgówce, jest paru 30latków a reszta to dzieciaki, z niektórymi nie można wypić piwa po meczu, techniczni nawet szybcy ale jednak wiek robi swoje, mam 34 lata i przez pierwszą rundę nie zszedłem z boiska w żadnym meczu (wszystko od deski do deski, raz za karę ława bo się spóźniłem na zbiórkę:P ) i nie jestem już takim zwierzakiem kondycyjnie czy szybkościowo no ale jednak mam to doświadczenie i siłę fizyczną i z tym młodzież nie powalczy, no i właśnie problem jest taki, że mamy dosłownie jednego grajka w wieku 25-26 lat (który notabene doznał kontuzji) i przez to wyniki kiepskie, nie ma takiego solidnego lidera (dwóch, a najlepiej żeby był w każdej formacji), dążę do tego, że ciężko jest zbudować porządny zespół nawet w takiej śmiesznej okręgówce na samych nasto, 20 latkach.
0
@arasz1819 widocznie Kszawi nie widzi w nim tego potencjału :shrug: gość jest mega ograniczony jeśli chodzi o aspekty taktyczne, ma dryg jest w miarę szybki, ale słabo się ustawia i średnio to wygląda w obronie, ja bym go zostawił i dał mu tę szansę, bo to są rzeczy do wyuczenia, ale zobaczymy co treneiro wymyśli