La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1118 Culés

2

Chcielibyście go w Barcy?


2

@Pawel13sz Niet, ale jeśli Gaya odpada to nie wiem czy nas stać na LO i PO z najwyższej półki. Zapomniałem o jakimś ŚO xD

1

@Pawel13sz jeśli Gaya rzeczywiście przedłuży z Valencią to tak, może wejdzie na poziom Alby, który też kiedyś do nas wrócił

2

@hayek może się uda Christensena przekonać, kontrakty się kończą też Denayerowi i Romagnoliemu, ale nie bardzo wiem jak oni stoją z formą

3

@Pawel13sz zdecydowanie. Już człowiek jest w takiej desperacji na LO, że wszystko co biega by wziął

2

@DonVincenzo Skriniarowi zostaje niby rok kontraktu latem, myślę, że to jedna z lepszych opcji jak nie uda się nikogo za darmo urwać.

0

@hayek myślę że angielskie zespoły nas przebiją za Škriniara, musimy się skupić na niezłych zawodnikach, stosunkowo tanich i wierzyć że nasza młodzież się mega rozwinie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?