La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1128 Culés

2

Straszna amatorka pisowców i ziobrystów.Do 2023 nie będzie można podłączyć się do gazu.Mamy problem też że smogiem to kosztuje a ci wydają kasę na bzdury propagandę a nie ma na podstawowe rzeczy. Fotovoltaike też załatwili bo nie zreformowali sieci. Wcześniej kwestie wiatraków również sabotaż .A wiadomo że mix jest fatalny.Ziobro blokuje kasę z UE aby modyfikować gospodarkę.Oby jak najszybciej do wyborów.Oni są oderwani od dzisiejszych czasów żyją we własnym świecie.Porażka.

https://www.google.com/amp/s/www.money.pl/gospodarka/nowe-domy-na-razie-nie-przylacza-sie-do-gazu-psg-wyczerpal-sie-budzet-6725615078427616a.html%3famp=1

0

@Borneo To teraz pomyśl ilu mają wyborców i podaj adres to wyślę Ci tabletki na depresję.

0

@jaras121 tak, zdaję sobie sprawę tylko przez lata zaniedbań w tych obszarach będziemy wszyscy za to płacić.Za smog to kolejne zawały rąk itp.22 mld to długi służby zdrowia. A trzeba zainwestować z 10 mld. Średnia wieku pielęgniarek to 53 lata za 10 lat to dramat. Dopłaty do leków. Hospitalizacje koszt operacji. Kumpel pp zawale rok był na zwolnieniu lekarskim takich ludzi się utrzymuje.Syf który się w powietrzu utrzymuje potem trzeba odnawiać budynki itp.Do ue też za smog się płaci.A ci się obudzili się z rękami w nocniku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?