La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 987 Culés

konto usunięte

0

Ter Stegen, Pique, Alba, De Jong, Busquets, Puig, Dembele - panom już podziękujemy. Trzeba zrzucić jarzmo Romy, Liverpoolu i regularnego wp*****u od białych. Pora na ludzi typu Araujo, Pedri, Nico (na swojej pozycji)....

konto usunięte

4

@agrad0 Gdyby nie Ter Stegen to nie było 3 punktów z Mallorcą remisu z Granadą i wczorajszego remisu z Bilbao. Mats wraca to samo Pique w ostatnim czasie gra bardzo dobrze.

1

@agrad0 Że trzeba ich wymienić, to się zgodzę, ale jestem zdania, że z odpowiednią taktyką, to oni spokojnie starczyliby na 3/4 drużyn LL. Problem jest taki, że żaden z poprzednich trenerów (i jak na razie obecny według mnie) nie umieją takowej zastosować.

3

@agrad0 ojj tak :) Finansów mamy od groma, Ja proponuję
Onana
A. Davies-Antonio Rüdiger-De Ligt-TAA
Nico-Gavi-Pedri
Mbappe-Haaland-Salah.

0

@agrad0 Akurat Pique i Ter Stegena bym zostawił, bo widać wyraźną poprawę w ich grze względem początku sezonu.

Alba to na chwile obecną powinien być max zmiennikiem, zresztą to samo Busquets.

Co do De Jonga, to dałbym mu wkońcu zagrać na pivocie, kosztem Sergio.

A Dembele i Puig OUT!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?