La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1358 Culés

0

O masz :d

Jak podają hiszpańskie media, Ousmane Dembélé po ostatnich wydarzeniach ma prawo pozwać Barcelonę i domagać się odszkodowania
Nie wiadomo, czy gracz zdecyduje się na taki krok, ale pieniądze mogą mu zostać wypłacone nawet po opuszczeniu przez niego klubu

0

@amanter Powodzenia. Nie ma podstaw

1

@amanter To, że ma takie prawo to nie znaczy, że pozew zostanie rozstrzygnięty na jego stronę. Myślę, że prawnicy w klubie przeanalizowali taką możliwość dokładnie zanim podjęto kroki wobec Ousmana.

0

@amanter Chce składać pozew mając za podstawę jedną wypowiedź ? Nigdy nie udowodnią tego, że odsunięcie piłkarza na boczny tor nie jest indywidualną decyzją trenera, który nie widzi go w swojej koncepcji.

0

@amanter Za co? Za 1 mecz? Nie bądź śmieszny.

0

@kejdzi Ziomek pisze "Jak podają hiszpańskie media"
Ty odpowiadasz " Nie bądź śmieszny. "

Jesteś debilem ? czy udajesz ?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?