La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1052 Culés

2

Glapiński ty ty dobrze wiesz ;
Prezes NBP opowiada się za ostrzejszą walką z inflacją, która w grudniu wyniosła 8,6 proc.? - Stopy procentowe w Polsce powinny wzrosnąć mocniej niż obecnie oczekuje rynek, biorąc pod uwagę ostatnie dane makro - uznał Adam Glapiński cytowany przez agencję Bloomberg. Obecnie główna stopa NBP to 2,25 proc., a ekonomiści wskazywali, że może ona wzrosnąć w 2023 r. nawet powyżej 4 proc.
Prezes NBP Adam Glapiński chce zostać w NBP na drugą kadencję .
Qfa za chwile będzie miska ryżu Plus .

1

@kazbychu "Stopy procentowe w Polsce wzrosną do 4 proc. Goldman Sachs podnosi prognozy" Glapiński robi co jemu każą. GS prognozował 3 procent to Glapa mówił, że mogą podnieść do 3 i to nie uderzy w gospodarkę. Teraz zmienili prognozę na 4 procent to Glapa mówi, że trzeba podnieść wyżej.

0

@kazbychu 4% w 2023? To widzę że w planach jest pozostanie z wysoką inflacją na duuuużo dłużej.

0

@Azi 4 procent do końca tego roku a może szybciej. Wysoka inflacja do końca 2023.

0

@bartekvisca 4 procent to chyba do końca 1 kwartału. A im szybciej podniosą stopy tym lepiej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?