La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 869 Culés

0

Obiecajcie że dziś nie będziecie tak strasznie narzekać

0

@Wychowanek nie ma szans, drogi kolego.

0

@Johnnie_Walker dlaczego?

0

@Wychowanek a dlaczego mam cokolwiek obiecywać? Jak nie będzie powodu to nie będziemy narzekać

0

@Johnnie_Walker narzekać można po meczu jak zły wynik będzie a nie w trakcie

0

@Wychowanek jakaś pokrętna logika XD A jak bedą grał gówno, przegrywać 2:0 z Alaves i wśród niektórych nie będzie widać zaangażowania to muszę czekać na ostatni gwizdek czy jakoś pod koniec meczu mogę wyrazić swoją opinię? XD

0

@Johnnie_Walker możesz wyłączyć mecz i iść spać jeśli taki źle się Barcę ogląda. Przecież to co tu się dzieje podczas meczow gdy nie idzie to dramat.

0

@Wychowanek Grasz szefa, a gadasz głupoty. To może Ty wypij melisę i wyłącz Ramblę w czasie meczu, skoro nie radzisz sobie z komentarzami na tej stronie. Najpierw poszukaj rozwiązań dla siebie, tak będzie prościej :)

0

@Johnnie_Walker melisa dobry pomysł dla tych co narzekają właśnie. Każdy tu gra szefa. Ci co narzekają chyba najbardziej

0

@Wychowanek byku, ale to Ty dzwonisz :D

0

@Johnnie_Walker robta co chceta

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?