- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1708 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
74 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1708 Culés
6
Rany! Jeszcze ręce uniesione w geście zwycięstwa po końcowym gwizdku, jakby Real pokonali...ale obciach.
9
@norbi77 nie no bez przesady. Mają się nie cieszyć? Drużyna jest w takim miejscu, że nawet takie zwycięstwo ma duże znaczenie.
6
@norbi77 3 pkt z Alaves znacza tyle samo co 3pkty z Realem
0
@norbi77 zwycięstwo to zwycięstwo
Może ich podbuduje ;)
0
@tomcias10 Cieszyc się można, ale nie tak i nie po takiej grze i z 19 drużyną.
0
@kryhaa Pewnie tak. Jak zawsze po tak zdecydowanym zwycięstwie :)
0
@norbi77 no faktycznie pewnie nie wiedzieli, że przed wygraniem meczu trzeba spytać norbiego jak się można cieszyć jeśli się grało z gorszą drużyną
0
@tomcias10 To cos Ci napiszę. Taka reakcja po tym zwycięstwie świadczy o tym, że oni mentalnie są właśnie na poziomie Alaves. Skoro grając gówno przez 90 minut z 19 drużyną i jest taka "eksplozja" radości, to co to mówi? Gdyby chociaż faktycznie bombardowali bramkę rywala, cisnęli ich cały mecz, ale nie chciało nic wpaść, to bym słowa nie powiedział, a oni co? Stworzyli dwie sytuacje bramkowe (w tym gol)...z 19 zespołem. Serio?
Ja bym się zapadł pod ziemię po takim meczu, mimo wygranej.
0
@norbi77 Ty, ale kim Ty jesteś żeby im mówić z czego się mogą cieszyć a z czego nie? Drużyna jest w tragicznym miejscu aktualnie i to każdy wie. Pełno kontuzji, przygotowanie fizyczne nie jest na najwyższym poziomie na ten moment. Każde zwycięstwo w takiej sytuacji jest czymś dużym w szczególności, że Barca już nie jest tą drużyną co kiedyś i teraz sukcesem będzie awans do LM kiedy w przeszłości każdy brał to za pewnik. Zabranianie piłkarzom radości po meczu jest absurdalne, a w takiej sytuacji w jakiej teraz jest Barcelona to już w ogóle. Jedyny sposób na poprawę mentalności tej drużyny to właśnie radość nawet z takich momentów jak to zwycięstwo.
0
@tomcias10 Gdzie ja powiedziałem jak mają się cieszyć? Napisałem, że mi się to nie podoba i jest to obciachowe i żaden tomcio nie będzie mi narzucał co mam pisać i jak widzieć dane zachowanie. Skoro dla Ciebie jest ok, to Twoja sprawa i po temacie. Ja to widzę inaczej, bo np po słabym meczu z Villareal i zwycięstwie, to radość byłaby w pełni zrozumiała, a nie z drużyną ze strefy spadkowej i po gównianej grze.
0
@norbi77 Na głownej jest wywiad z Xavim, który CI idealnie wyjaśnia dlaczego radość z takich zwycięstw jest ważna.
0
@tomcias10 A czy Ty nie rozumiesz, że tutaj chodzi o to, że grali gówno? I po takim meczu eksplodujesz radością po wymęczonej wygranej z przedostatnia drużyną? No...powód do dumy...
A to pindolenie jakie ważne jest to zwycięstwo, by poczuli pewność siebie, to słyszę od 3 lat i nic się nie zmienia.
0
@norbi77 ale wiesz, że oni wiedzą, że im nie idzie? Xavi o tym mówi w wywiadzie. Drużyna jest w budowie i każdy zdobyty punkt jest ważny. To nie jest 2010 rok kiedy Barca była najlepszą drużyną na świecie. Teraz jest taki okres, że każde zwycięstwo cieszy i radość z takiego zwycięstwa pomoże zbudować pewność siebie.