La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1365 Culés

1

Azpiliceuta chyba będzie nasz latem

https://chelseapoland.com/aktualnosci/n/10045-el-chiringuito-azpilicueta-dogaduje-ostatnie-szczegoly-kontraktu-z-barcelona

teraz jeszcze czekać na Tagliafico, Morata, Traore i jakoś dogra sie ten sezon

a później w lato ŚO, LO, 9 i będzie dobrze:)

1

@lucca87 Jeszcze kogoś na SPD, chciałbym Zakarie bo za free w lecie będzie.

0

@lucca87 cesar kolejny dziadzio 33 lata w sierpniu..

0

@Lionel_Messi10 Najlepszą opcją na ŚPD jest Frenkie De Jong lub ewentualnie Eric Garcia. Zakaria jestem pewny, że trafi do BVB/ManUtd.

@lucca87 Traore jedną nogą w Tottenhamie całe szczęście :)

@amanter Dziadzio ale z umiejętnościami. Czy jest potrzebny? Tylko w przypadku sprzedaży Desta lub odejścia Alvesa. Na ŚO w parze stoperów się nie nadaje. W trójce jak najbardziej. A na wiek nie ma co patrzeć bo samymi dzieciakami nic się nie ugra.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?