- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1365 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1365 Culés
0
Teoretycznie Morata, to poziom wyżej od Luuka, którego jak się uda wykorzystać, to trochę na boisku daje. W sensie typowej 9. A gdyby mieć kogoś, niewątpliwie lepszego od Luuka, za niską pensję (jeśli taka będzie), to chyba warto spróbować.
Pytanie też co z planami na lato. Jeśli wtedy planujemy poważniejsze wzmocnienie pozycji nr9, to raczej lepiej przemęczyć się pół roku, tym kogo mamy.
0
@aleksandrowielki gorzej jak się przemęczymy i nie będziemy w top4
0
@kaamil1910 moim zdaniem, sam Morata, czy szerzej ściąganie kolejnych zawodników naprędce za dużo nam nie da. Już to przerabialiśmy. Trzeba wreszcie zazębić grę i znaleźć pomysł na siebie. Większość drużyn z LL musimy pykać, nawet bez gościa takiego jak Morata.
0
@aleksandrowielki
ale pewnie Morata wypożyczenie na pół roku a później 9 Top, albo Morata wtedy rezerwowy
0
@lucca87 wypożyczenie, na fajnych warunkach finansowych, brzmi sensownie