La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 997 Culés

8

Podobno Joshua dostał propozycję by za 15 milionów funtów odstąpił od walki rewanżowej z Usykiem na rzecz Fury'ego.

Na miejscu Anglika wybrałbym 15 milionów i czekał na zwycięzcę walki Usyk vs Fury. Sytuacja typu win-win, jasne ktoś mu może zarzucić, że boi się rewanżu Ukraińcem i być może tak jest. Nawet z mojej perspektywy to walka z Usykiem teraz jest bardziej niekorzystna, bo jak dostanie drugi raz od Ukraińca to to już będzie równia pochyła moim zdaniem i już nie będzie powrotu.

Jeśli jednak wszystko pójdzie zgodnie z planem i Fury pokona Usyka to garze w walce Fury vs Joshua mogą być niebotyczne tak jak eksperci przewidują mogą sięgać nawet 100 milionów dolarów no i na szali wszystkie pasy.

2

@IronSanHybrid masz łeb do interesów co?

0

@kryhaa haha :)

2

@IronSanHybrid ale ta waga ciężka zeszła na psy, że taki Joshua, który poza muskulaturą niczego nie prezentuje był mistrzem. Fury go zniszczy. Nawet Wildler by go zniszczył.

1

@IronSanHybrid Don King by tego nie wymyślił mordo, szacun

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?