- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 800 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
173
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 800 Culés
3
Sieć T-Mobile żąda od Związku Przedsiębiorców i Pracodawców miliona złotych zadośćuczynienia za podanie oficjalnej informacji ze stron resortu finansów na temat wpłaconych kwot na podatek CIT. Cezary Kaźmierczak w liście do prezesa telekomunikacyjnej firmy pisze łamanym niemieckim i polskim, zabawnie przedstawiając argumenty.
Awantura z T-Mobile rozpoczęła się od publikacji raportu Polskiego Związku Przedsiębiorców i Pracodawców pt. „Księga wstydu Ministerstwa Finansów – dyskryminacja podatkowa polskich firm”, w którym autorzy podali przykłady kilkunastu gigantów, w tym T-Mobile Polska, uzyskujących przywileje podatkowe.
ZPP uważa, że płacony przez nie podatek CIT - w odróżnieniu od PIT - daje ogromne pole do optymalizacji kosztów. Organizacja od dawna zwraca uwagę na inne traktowanie zwykłych podatników, a inne podejście do wielkich korporacji cyfrowych.
T-Mobile Polska przez ostatnie lata wykazywał zyski z prowadzonej działalności, wynoszące ponad 2,5 mld zł. Mimo to, spółka nie odprowadzała adekwatnego podatku dochodowego od osób prawnych. W odpowiedzi firma zażądała miliona złotych zadośćuczynienia od ZPP.
- Guten Morgen! Ja otrzymać od Wasz geschäft pismo z żądaniem żeby schnelle Wam płacić 1 milion złote! Wasz geschäft chce też ode mnie, żebym schnelle sciagnął z moja strona internetowa informacje, że Wasz geschäft od sprzedaż 43 miliard zlote za 5 lat razem płacić 30 tysiąc zlote Körperschaftssteuer (CIT) - pisze w liście do prezesa T-Mobile, Andreasa Maierhofera, Cezary Kaźmierczak.
https://www.salon24.pl/newsroom/1200871,t-mobile-zada-od-zpp-astronomicznej-kwoty-kazmierczak-w-liscie-hande-hoch