La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1482 Culés

4

Ależ mi whisky sour wyszło, proszę państwa. Z powidłami. W sam raz na seans Pewnego razu w Hollywood.

0

@PatrychoO spróbuj zatem amaretto sour. Moje ulubione

0

@Jestjakjest zamiast whisky jest ten likier?

1

@PatrychoO jest tam whisky jak i amaretto, wpisz sobie przepis i znajdź sobie taki gdzie są te dwa składniki.

1

0

@PatrychoO Dajesz białko i bitters?

1

@Witekk10 robiłem według tego https://www.mojbar.pl/whisky-sour-przepis-na-drink/ dałem 160 ml whisky, 80 ml soku cytrynowego, 40 ml syropu cukrowego, łyżkę powideł i białko. Potem zmieszałem bez lodu, a potem z lodem i gotowe.

0

@PatrychoO Aj, mojbar świetna strona, jak i kanał na YouTube - polecam.

Ja w barze robię:
- 40ml whisky
- po 20ml soku z cytryny i syropu - cukrowego
- białko jajka
- dash Angostury
Też spoko.

Jakiej whisky użyłeś?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?