La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1074 Culés

konto usunięte

1

Wiggins starterem XD Nieźle.


0

@BartqRKO W sumie nie wiem kto miałby być za niego, ale i tak śmieszy :D

konto usunięte

1

@kamiVeB Towns, Green, Gobert chociażby. Wiggins to nie powinien być nawet All-Starem z całym szacunkiem.

0

@BartqRKO No Towns raczej nie, bo Minnesota zbyt słaby bilans, ale Green i Gobert faktycznie by mogli być.

konto usunięte

0

@kamiVeB Przecież Minnesota jest na 7 miejscu chociażby, a Towns i Edwards grają tam pierwsze skrzypce.

Dla porównania Hawks są na 12 miejscu, a Trae jest starterem.

0

@BartqRKO Przecież Kat i Edwards zjadają Wiginsa

konto usunięte

1

@Encore Wiggins to taki Tobias Harris rok temu. Wypełnia swoją rolę w stu procentach, ale to nie jest All-Star :D

0

@BartqRKO Są rezerwowi?

0

@BartqRKO No w sumie tak, ale jakoś KAT mi tam nie pasuje. Ostatnio też trochę obniżył loty i to Edwards z Rusellem grają pierwsze skrzypce.

konto usunięte

0

@Encore Rezerwowi dopiero 3 lutego.
@kamiVeB Wciąż Towns > Wiggins bez zastanowienia.

0

@BartqRKO Wstyd i kompromitacja

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?