La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1074 Culés

konto usunięte

2

Zdecydowanie lepiej wygląda gra Argentyny w tym meczu, niż z takim Urugwajem na wyjeździe.

5

@AFA90 Zgadza się, ale jest.. jedno "ale", aaaa mianowicie - inaczej się gra, gdy się walczy w strefie śmierci o bezcenne trzy punkty, a zgoła inaczej, gdy dziś dla Albicelestes jest to mecz o przysłowiową pietruszkę, na dodatek Chile nie stawia Airbusa A-370, bo ma nóż na gardle. Dlatego też m. in. repka Albicelestes ma hektary wolnej przestrzeni, aaaa w ostatnim meczu Albicelestes przeciwko repce Urusów to powiedzmy sobie szczerze, że repka Albicelestes wygrała na ogromnym farcie, przecie Urugwaj miał aż 20 sytuacji bramkowych!! Ale walić to, najważniejsze jest to, że repka Albicelestes ma już zapewniony awans na MŚ oraz to jest bardzo pokrzepiające, że Di Uszaty wali na repce bramkę za bramką, aaaa Lautaro to taki drugi SuperPippo Inzaghi, mógłby więcej dać od siebie Papu Gomez ew. Speedy Gonzalez... De Paul - SZTOSIK!!! Pozdrawiam Serdecznie wiernego kibica repki Albicelestes :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?