La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1529 Culés

0

O 21:05 Kanada - USA. Będę bacznie obserwował te reprezentacje. Kanada prawdopodobnie po kilkudziesięciu latach powróci na Mundial. USA też, ale tutaj przerwa będzie wynosiła zaledwie 8 lat.

Jak wiemy, obie reprezentacje będą organizować (razem z Meksykiem) MŚ w 2026. Zarówno Kanada jak i USA mają obecnie bardzo interesujące pokolenie młodych piłkarzy. Na najbliższym Mundialu w Katarze będą zbierać doświadczenie, ale za 4 lata, gdy Ci młodzi piłkarze dojrzeją, będą bardzo konkurencyjni. Należy dodać też atut grania u siebie i przyzwyczajenie do strefy czasowej.

Dla mnie Kanada może osiągnąć nawet ćwierćfinał na Mundialu w 2026, a USA? Amerykanie wg mnie będą celować nawet w medal. Myślę, że jest to całkiem możliwe, bo obie reprezentacje dysponują wielkim potencjałem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?