La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1428 Culés

1

W końcu Face ID w iphonie działa z maską. Można już robić zakupy z listą na telefonie i nie trzeba co minutę kodu wpisywać :)

1

@hank_moody polecam spróbować czy ktoś inny w masce nie odblokuje Twojego telefonu.Kolega posiada iPhona i w tym tygodniu chwalił się tą opcją... Mówię do niego "zablokuj telefon i sprawdzimy czy ta opcja jest dobrze zabezpieczona na moim przykładzie i czy uda mi się odblokować telefon za pomocą twarzy przy założonej masce".Nie uwierzysz,że telefon udało się odblokować...To jest żadne zabezpieczenie, więc polecam spróbować czy ktoś nie odblokuje Twojego telefonu w masce(oczywiście musi być ta samą płeć i podobny przedział wiekowy).

0

@arekfanBarcy spoko, pewnie się da. Dla mnie to duże ułatwienie, a straconego telefonu już raczej nie odzyskasz, więc wszystko mi jedno, czy ktoś go odblokuje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?