La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1071 Culés

17

Długo myślałem co z tymi skoczkami. Początkowo uznałem, że to kwestia wiatru, ale chyba nie doceniłem geniuszu Dolezala, Tajnera, Małysza i reszty ekipy. Po głębszej analizie to wszystko się łączy i ma ręce i nogi. Większość naszych skoczków miała wymuszone przerwy, więc ich dyspozycja nie była do końca jasna. W związku z tym, w piątek Dolezal kazał im skakać najlepiej jak potrafią no i efekty były jakie były. Ale w związku z tym, że Puchar Świata i tak jest już nieistotny, a nie można głupim weekendem w Willingen zniweczyć kilku miesięcy pracy to w sobotę dali cynk Horngacherowi, żeby ten zgłosił jakieś nieprawidłowości w sprzęcie. Dzięki temu sprytnemu zabiegowi, każdy myśli że te rewelacyjne wyniki w piątek to tylko zasługa nieprawidłowego sprzętu i wracamy do statusu quo. Nasi skoczkowie oczywiście są wtajemniczeni w plan i w sobotę skakali na 50%, podczas gdy w niedzielę tylko na 40%. W ten sposób wszystkim się wydaje, że Polacy są słabi i nic nie osiągną na igrzyskach. Kursy u bukmacherów będą niebywale wysokie, ale tutaj wkracza geniusz życiowy PZN, który pozwoli im zbić majątek obstawiając medale dla naszych. Pieniądze zostają zainwestowane w polskie narciarstwo i w ten sposób stajemy się światowym hegemonem w sportach zimowych.
A teraz idę spać, dobranoc.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?