La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 770 Culés

0

Ciekawe jak teraz będzie wyglądała Rola Depaya w Barcelonie . Luuk pewnie nie pogra, Jutgla i Abde wrócą do rezerw . Dembele mimo wszystko tez powinien pomagać na ile to możliwe . Fati wypadł donkonca sezonu . Gryzie mnie ta myśl z Depayem . Mysle ze będzie grał ogony i odejdzie w lato

0

@mientusek1407 Depay zagra na skrzydle

0

@mientusek1407 No niby taki słaby,ale 8 bramek ma... Wiadomo, jest trochę wolny, nie wykorzystuje swoich świetnych sytuacji gdzie gdyby je wykorzystywał to by w sezonie miał z 2x więcej bramek. Do tego często podejmuje złe decyzje. Zobaczymy, ja nie mam konkretnego zdania o nim. Zobaczymy jak nasi napastnicy będą się spisywali bo trochę ich mamy :D

0

@mientusek1407 Luuk zapewne będzie grał końcówki jak będzie 0-0 .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?