La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1170 Culés

0

może jest tu ktoś z podpobnymi dolegliwościami i ma jakiś sposób na ulgę?
opiszę w skrócie:
otóż kiedyś, zrobiłem ruch głową(góra dól b. szybko, nazywaja to whiplash chyba)po którym to mi coś jakby strzeliło, uczucie takie że nie można glowa skrecac w lewo ani prawo, tak jakby Was przewialo, glowa tez wyprostowana do tylu boli, przy spaniu niesamowity ból kiedy probujesz sie ruszyć lub wstac.

no i od tego pierwszego razu, raz na jakis czas mam tak ze mi to powraca, no i 2-3 dni mam ograniczone ruchy bo bardzo boli...

ale teraz po złym ruchu i spaniu już mam to z 4 dni i nie mija...

dodam ze na pewno przyczynia sie do tego siedzacy tryb pracy przed pc.
dzis ide do specjalisty, moze cos nastawi bo nie idzie z tym spac ani funkcjonowac dobrze, a nawet krecenie kierownica czasem sprawia bol..
mial ktos cos podobnego? jakies porady?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?