La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1119 Culés

4

Teraz nagle wszystkie kraje wycofują się z pandemii. Czyżby jakiś cel został osiągnięty?? :]

2

@bartekvisca albo szykują coś innego xD

2

@bartekvisca wg mnie zwyczajnie stwierdzili, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Wspólczuje mieszkańcom takiej Kanady, Australii, czy Austrii. Znajomy mieszka 4 dni w Austrii i 3 dni w Polsce. Mówi, że niebo a ziemia i że nie doceniamy tego co mamy.

0

@michal26 Jak to tam wygląda w tej Austrii?

0

@Kondziubarca obostrzenia, wszędzie paszporty covidowe. Mówi, że tam się nie da normalnie funkcjonować. Wkurzeni są Austriacy. Trochę inna mentalność niż w Hiszpanii

0

@michal26 Przewalone ale no na szczęście takich krajów jest mało i jest coraz mniej, idzie to raczej w dobrą strone ogólnie.

0

@bartekvisca poprostu, omikron jest łagodny, szczepionki na niego nie działają. Ale tak myślę że warto szukać spiskow dalej

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?