- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 800 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
173
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 800 Culés
18
Niesamowity sukces rządów PIS. Dobrze, że rządzą nami prawdziwi Polscy patrioci a nie to Peło:
@tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323
6
@Kgorecki2500 A Trzaskowski z PO sprzedaliby Turów Niemcom, jedni o drudzy sobie warci
1
@Kgorecki2500 to jest człowiek wielu talentów tylko nieznośni ludzi ciagle wyciągają tylko jak mu szambo wywala w Wawie.
0
@Kgorecki2500 Rafał na Prezydenta Polski. Wybitny polityk.
0
@tristan87 Już za 3 lata.
2
@Kgorecki2500 co za amatorzy z tego pisu .ue europejska ściągnie kary za każdy dzień a jeszcze trzeba zapłacić 45 mln odszkodowania Czechom.
Co za amatorka za emisję moglibyśmy wybudować ze 2 takie elektrownie atomowe tymczasem ci pisowcy amatorzy opowiadają o 1 w 2035r .Teraz przychodzi nam płacić drożyzna za tych amatorów a jeszcze kary idą przez ziobre za TS.A już skończyły się dopłaty np. na pompy ciepła jest problem z podłączeniem w tym roku domu do gazu do 2023 dopłaty zostały wyczepane .Nie zmodernizowali sieci na które dostali pieniądze są problemy z przyłączeniem fotovoltaiki.Chociaż kasę na to dostali choćby z emisji. Przejedli te pieniądze a 2 mld na propagandę tvp mają.wieksxych amatorów od rządzenia niż pis plus Ziobro to nie widziałem.Jedną aferę gaszą drugą.obecnie lex konfident przykrywa pegasusa.
0
@lucas/catalan prezydent Warszawy kupił turów;) ciekawe rzeczy opowiadasz;)duża wyobraźnia;)
1
@tristan87 Lepszy byłby on niż ten Duda...Szkoda tych wyborów w 2020 roku
1
@lucas/catalan Na kogo proponujesz głosować?
1
@Kgorecki2500 Takiego "dobrego" rządu to jeszcze nie mieliśmy wcześniej :p
2
@Kgorecki2500 szczyt bezczelności, ale nie jestem zaskoczony, że pisiory te 0.5mld kary będą nazywać sukcesem
1
@Borneo Naucz się czytać
0
@tomek8756 Napewno nie na PiS/PO/PSL/Lewicę/Hołownie
0
@lucas/catalan wiązanie z tym trzaskowskiego to śmieszne. On by postawił na elektrownie atomową na którą pis miał kasę z emisji, ale przejadł na tvp 2 mld czy na wolał wywalić ponad mld na blo w ostrołęce generalnie jesteśmy w dup...Za tą politykę pisowską będziemy jeszcze słono płacić.jeszcze polski wał żyć nie umierać;)
0
@Kgorecki2500 No i proszę, jaka PO to porządna partia, jakby rządzili to pewnie wszystko byłoby top, nawet wirus byłby pewnie mniej groźny. Ciekawi mnie, kiedy do ludzi dotrze, że to jest taki sam rak jak PiS, tylko partaczy w innych przestrzeniach.
Jedni na drugich szczują w tym samym tonie, a ten debilny naród nadal głosuje na te dwa polityczne brudy..