La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1353 Culés

0

SKOKI - ZIO duża skocznia

super jakby podium wyglądało tak: R. Kobayashi, Kraft, P.Żyła:)

potwierdzenie dominacji + ci co nie mieli jeszcze medali olympijskich:)

konto usunięte

0

@lucca87 fajnie by było jakby Prevc wskoczył zamiast Kobayashiego,on też chyba żadnego medalu nie zdobył

5

@_Adek_02_ Przeciez Prevc ma z Sochi 2 medale.

0

@_Adek_02_
a co masz do Ryoyu? jest obecnie najlepszy wiec chyba dobrze jakby miał 2 złote medale

konto usunięte

0

@lucca87 no ta ,fajnie by było jakby kto inny wygrał

1

@_Adek_02_
ja tam liczę na Ryoyu bo fajnie jak tworzą się takie legendy w skokach jak właśnie Japończyk:) jest najlepszy w tym sezonie więc mam nadzieję że wyjdzie z Chin z 2 złotymi medalami:) a później KK i MŚwL:)

do tego Kraft jako kolejna legenda, któremu brakuje medalu olympijskiego, a skocze tu dosyć dobrze:) za całokształt kariery super jakby miał choć jeden medal choćby srebro

a P.Żyła aby miał dodatek do emertytury:) plus 5 Polak w historii z medalem olympijskim:)

1

@lucca87 za Krafta Prevc i git

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?