La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1210 Culés

5

Młody Fedex i Rafa. @mekston @PatrychoO


3

@Encore pamiętny finał Wimbledonu

2

@Encore 2 GOATy i zamykam tę dyskusję

2

@mekston Niby sa niezli z młodego pokolenia ale będzie brakowac tej dwójki

0

@Encore jaki zezol

1

@Encore oby dotrwali do Lever Cup bez kontuzji

3

@Encore ale to widać po technice zagrań, że to nie jest to. Jak się patrzy na technikę gry Meda, Zvereva, Tsitsipasa, Thiema to nie ma tam niczego "woow". Oczywiście to jest też znakomita gra - np. co Med gra z głębki kortu i jak się porusza przy takim wzroście, ale no właśnie - to nie jest "magic".

Federer to co by nie mówić to mięciutka gra - jego zagrania można porównać do zagrań Messiego w piłce czy OSullivana w snookerze - jak się ogląda wydaje się to takie proste. Te zagrania też pozwalają zapewnić regularność, ale też wygrywać sporo punktów przy niewielkiej ilości ryzyka.

Nadal - wiadomix - top spinowe forehandy to taki znak rozponawczy i znowu one też jak je odpalał to właściwie był uderzeniami low-risk i to dawało im przewagę nad resztą. Do tego wielka walka o każdą piłkę i wygrywanie tych niemożliwych piłek.

0

@Encore zobaczymy jak się Alcaraz rozwinie. Ma spory potencjał. On i Sinner z tych wciąż bardzo młodych graczy pokazują już kawał dobrego tenisa. Ostatnio też Musetti coraz częściej się fajnie pokazuje. Ogólnie Włosi mają całkiem niezły zestaw tenisisów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?