La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1422 Culés

6

Jesteś na tak czy nie?

1

@szkutnik91 oglądałem wczorajszy mecz z Lazio i ostatnie derby z Interem.
Wóz z węglem, jestem na nie.

2

@szkutnik91 Nie, poniewaz nie ma obecnie dla niego miejsca w pomocy, a jego przyjscie oznaczaloby odstawienie kogos z dwojki Pedri/ Gavi na boczny tor i zahamowanie ich rozwoju.

1

@szkutnik91 Ronwiez oglądałem. W ty sezonie znacznie obniżył loty, bardzo długo się klimatyzowal. Zdecydowanie nie. Brozovic>Kessie

4

@JimMorrisonFCB Jego przyjście by oznaczało że Gavi z Pedrim by grali A on by oglądał ich z ławki . Z piłka przy nodze jest słabszy od każdego naszego pomocnika. Przy grze którą preferuje Xavi się nie nadaje. My potrzebujemy kogoś za Busiego. Może to być "fizyczny " pomocnik ale musi umieć wyprowadzać piłkę i budować akcję od tylu. Żaden Brozovic czy Kessie tego nie dadzą. Już Lepiej tan dac De Jonga.....

konto usunięte

1

@szkutnik91
Nie
Mozna sie rozejsc

0

@szkutnik91 zdecydowanie nie

0

@szkutnik91 Tak! Totalny dzik!

0

@szkutnik91 Jako zapchajdziura ze śmieszną wypłatą, ale i tak niechętnie.
Nie ten profil i do tego sam zawodnik bez szału.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?