- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1487 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1487 Culés
2
Obejrzałem z nudów Oszust z Tindera. Nie będę krytykował tych kobiet. Ale zauważę nieskromnie ze miał łeb ten Izraelczyk.
3
@derlysy1979 Nie oglądałem, ale poczytałem trochę o temacie i najlepsze jest to, że już powstała zbiórka dla "ofiar" tego Oszusta. Z tego co się orientuję to środki są zbierane w zaskakująco szybkim tempie, a "ofiary" sobie jeszcze na tym zarobią. Są same sobie winne, powinny ponieść konsekwencje swoich działań oraz głupoty, ale nic z tego, bo Julki i stulejrze z całego świata już wpłacają im kasę. Oczywiście nie usprawiedliwiam tego Ouszsta, bo on konsekwencje też powinien ponieść, i to poważne konsekwencje.
2
@Zoker właśnie czytam na TT o tej zbiórce dla nich. Grubo. A gość dostał wyrok, wyszedł po 5 miesiącach i został doradca finansowym hyhy. Na legalu tym razem żyje jak w bajce. Dziwny ten świat..
1
@derlysy1979 Dla mnie również jest nienormalnym to, że zbiera się pieniądze na takie osoby. Miały pecha, że trafiły na kogoś takiego plus do najmądrzejszych nie należą jeśli zrobiły jak zrobiły więc ponoszą tego konsekwencje. Czy one jedne na świecie wpadły w długi? Przecież takich osób jest cała masa i nie ma znaczenia czy wydawały na kochasia czy na siebie pieniądze z pożyczek. Co jest z tym światem, że zamiast wpłacić na kogoś chorego komu brakuje do leczenia lub na kogoś komu np spłonął dom to wpłacają na takie kobiety.
0
@Zoker To pokazuje w jak popier*olonym świecie żyjemy...