La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1803 Culés

4

Moje aktualne zapasy na dziś i weekend. @michal26 @JimMorrisonFCB

Polecam tegoroczne Imperium Prunum. Jedna z lepszych warek. Nie tak urywająca d*pę jak pierwsza warka, ale z ostatnich lat moim zdaniem najlepsza. Poza tym Californication z Maryensztadt z moją ulubioną Citrą i Sabro jest przyjemne :)

https://zapodaj.net/071297168c3f9.jpg.html

1

@macio_944 Z Nepomucena bardzo lubię Forest, jak zresztą wszystkie leśne smaki :) Modern Drinking kiedyś piłem, ale mi nie podeszło. Ciekaw jestem tego Californication. Daj znać jak wrażenia.

I w sumie sam ten DDH od Nepomucena też ciekawy.

1

@macio_944 ja po izolacji tak wysuszony, że do Lidla od razu poleciałem. Ale Imperium Prunum kupię póki zima :) Dzięki za przypominajkę :)

No i przede wszystkim - SMACZNEGO :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?