La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1474 Culés

1

Zawsze lubiłem Babiarza i ceniłem go za profesjonalizm, może nie w skokach, ale w lekkoatletyce czy pływaniu. Nie pochwalam jego komentarza podczas ostatnich skoków - pieprzył trzy po trzy nadając na konto stacji dla której nadaje. Miało być może z humorem (naprawdę w to wierzę, a przynajmniej nie wierzę, że Babiarz mówił to na serio i w to wierzył), a wyszło żenująco. Ale to znaczy, że mam Przemka skreślać i zapominać o tych wszystkich fajnych komentarzach, które były przed tymi feralnymi skokami tydzień temu ? Myślę, że bez przesady, żeby aż chłopa bojkotować. Nie wiem czy on się odnosił do całego zamieszania, ale podejrzewam, że sam ogarnia, że go poniosło i to zdecydowanie za daleko. Nie jestem do końca obiektywny, ponieważ Babiarz pochodzi z mojego miasta (Przemyśl) i jest tam niezwykle lubiany szanowany, ponieważ jest na co dzień bardzo hmmm... normalny. Również takie miałem odczucie, kiedy poznałem go oczywiście podczas swoich występów w Va Banque. Oczywiście, jeśli ktoś się czuje tak bardzo urażony, że więcej nie włączy skoków na TVP ze względu na Babiarza - to ja to szanuję, ale apeluję, by się chwilę zastanowić, czy aż taki masowy bojkot jest potrzebny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?