- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1383 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
15
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
5
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1383 Culés
3
Chciałbym tylko przypomnieć że Xavi przegrał tylko 1 mecz z 11 rozegranych w lidze i to na początku przygody z Betisem. 8 z rzędu meczów bez porażki po różnych turbulencjach kontuzjach covidach itd.
7
@Emhyr Xavi to jest typ, który ma to coś. Porównałbym go do Zidana. Uważam, ze podobnie jak Francuz - nasz Maestro ma gen zwycięstwa we krwi. Trzeba poczekac na przyszły sezon, kiedy to Xavi przepracuje cały presezon i dostanie piłkarzy, których chce.
0
@michal26 Patrząc na to, że zażyczył sobie Ferrana jego transfery mogą nie skończyć się za dobrze.
1
@michal26 a co on niby ma takiego? na razie to ma więcej szczęścia niż rozumu i wytrzeszczone oczy jak przegrywamy. taka prawda niestety
0
@Emhyr graliśmy z samymi cieniasami , więc jakby przegrał więcej to możnaby powoli pisać Xavi out.
0
@ShawnC graliśmy praktycznie z całą top 10 faktycznie cieniasy.
0
@Emhyr top10 w tej lidze? I który rywal był mocny? Jedynie Sevilla ... Poza tym Espanyol , Atletico najsłabsze od wielu lat , Alaves , Granada , Mallorca , Elche , Osasuna i w plecy z Betisem .
Nie rozśmieszaj mnie z tym top 10 .
0
@ShawnC Łatwo sobie wyrobić narrację pod siebie a teraz sprawdź ile faktycznie było meczów z drużynami co są w top10. Atletico Villarreal Betis Osasuna Celta to wszystko jest z top10.
0
@Emhyr ale tu chodzi o to że top10 w Hiszpanii to nie jest żaden wyznacznik ? Niech sobie będą w top10 ale to są leszcze , gdzie niektórzy mają piłkarzy z Segunda w swojej kadrze .
Nie robi żadnego wrażenia wygrana z Osasuna bo jest w top10 .
0
@ShawnC To w takim razie Real i Sevilla też są beznadziejni jak zremisowali z Osasuną jak my a mimo to są na pierwszym i drugim miejscu.