La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1217 Culés

0

No cóż bilans Xavi-ego w lidze to 6-4-1, za chwilę kolejny ciężki wyjazd, oby się udało wywalczyć 3 pkt, a potem kolejne 3 łatwiejsze mecze gdzie 9 pkt to mus:)

No cóż będzie dobrze, ten zespół potrzebuje czasu, ale przynajmniej człowiekowi wróciła chęć czekania i oglądania meczów:)

Adama Traore na razie TOP, Ferran miewa przebłyski, choć oczekuje więcej, Auba na razie nie zaistniał ale mam nadzieję że jeszcze pokaże się z dobrej strony:)

czy Luuk de jong właśnie wygrywa sobie miejsce numer 7 w ataku (3 pozycje) na następny sezon? wolny jak wóz z węglem, ale zadaniowo na takie momenty na kilka meczów w przyszłym sezonie jako piłkarz numer 7 w ataku z jego niewielką pensją mógłby zostać

po sezonie na pewno mus to wzmocnienie obrony w pierwszej kolejności - PO, LO, ŚO
kandydaci sa oby jak najszybciej ich zaklepać

a dest chyba z każdym meczem oddala się od Barcelony na przyszły sezon

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?