La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1402 Culés

12

Real zaprezentował się tak, że to powinno skończyć się kompromitacją na miarę co najmniej Liverpoolu. Gdyby to Barca była na ich miejscu, to zapewne tak by było.

konto usunięte

3

@PatrychoO Ale Real ma bramkarza z Krwi i Kości

1

@PatrychoO Tak tak, 0:10 od razu powinni dostać XD

1

@PatrychoO obrona Realu zawsze dobrze gra w lidze mistrzów :) co nie można powiedzieć o naszej

1

@Hubsao no wczoraj to nie wiem, czy dobrze grali :D

4

@PatrychoO Też tak pomyślałem, jednak tym się różni Real od Barcy, że w takim meczu potrafią się mobilizować i koncentrować w obronie, a u nas chłopaki z defensywy się popłaczą i posrają ze strachu, kończąc spotkanie z czwórką do tyłu.
Dlatego lekko mnie przeraża oglądanie na obronie Pique, Alby i Garcii w kolejnym sezonie, a na to się zapowiada.
Cała defensywa jest do amputacji, poza Araujo.

0

@PatrychoO a niby skad sie te gole mialy brac? Mowisz o strzale z niemal zerowego kąta Neymara czy o czym? 3;0 to max i to naciagane

0

@PatrychoO no niestety ale my się na razie do LM nie nadajemy bo obciachu narobimy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?