La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1747 Culés

3

Typowa Polska droga...
Dojeżdżasz do świateł i widzisz coś takiego :D
https://zapodaj.net/images/0a0dd19d7276e.jpg

Na skrzyżowaniu nie da się jechać prosto:
https://zapodaj.net/images/03a0e3582590e.jpg

Skręcasz w lewo (zgodnie z sygnalizatorem) a tam niespodzianka:
https://zapodaj.net/images/5d9940aa174ee.jpg

A potem wielkie zdziwienie dlaczego jest tyle stłuczek i wypadków. Może by tak dla odmiany ktoś sensownie oznakował drogę jeżeli są jakieś roboty itp? Nieeee. Po co? Zrobić na odwal się i z głowy...

Fragment pochodzi ze StopCham:


0

@Azi Co do pierwszego zdjęcia to przecież sygnalizacja świetlna ma pierwszeństwo przed znakami drogowymi.

0

@Azi
wiedziałem że Wrocław:)

polskie drogi to kompletny absurd a dziura na dziurze zwłaszcza po zimie, aż mnie dziwi jak niektórzy jeżdżą po tym dołach 50 plus, ja po zimie na niektórych ulicach uprawiam slalom równoległy

1

@lucca87 Może by tak wreszcie pociągać do odpowiedzialności ludzi, którzy zezwalają na takie oznakowanie dróg? Bo to już przestało być śmieszne a miejscami jest naprawdę niebezpieczne.

0

@Azi
też tak uważam, niestety w tym kraju to chyba niestety abstrakcja, nie ma jednostki która by to sprawdzała kontrolowała, a tylu jest urzędników niepotrzebnych a nie ma chyba osoby/stanowiska do kontroli takich rzeczy, a to powinno być w każdej gminie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?