- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1506 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
117
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
12 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1506 Culés
1
Holandia przenosi w pośpiechu personel ambasady z Kijowa do Lwowa. Wygląda na to, że niebawem dojdzie do potężnego uderzenia m.in. z Blełogrodu. Pełno czołgów i wozów opancerzonych. Możemy być świadkiem inwazji jakiej nie widziała Europa od wojny, no może poza Czechosłowacją. Wszystko radykalne zmieniło się od piątku, gdy ogłoszono mobilizacje w Doniecku. W przypadku inwazji Rosji na Ukrainie, Polska stanie się krajem frontalnym, za X lat z całą stanowczością, Niemcy poświęca nas. Ostatnie przemówienie Prezydenta Ukrainy jest bardzo smutne, wytknął USA i UK nakaz nuklearnego rozbrojenia się, Ukraina nic z tego nie ma. Jak również wytknął cynikom z Niemiec podgrzewanie konfliktu.
1
@tomcruise xd zapewne tak. Nastepnie Warszawa
1
@amanter nie rozumiem szydery, sytuacja jest poważna, trzeba być bardzo zaślepionym by mieć wywalone jajka.
2
@tomcruise Jak niektórzy tu myślą, że wojnę wywoła USA i zachód a nie Putin więc wiesz.
0
@Kgorecki2500 problem jest w tym, że USA jak i UE nie zrobi nic, pogrozi palcem nalozy sankcje, i jak już wyżej napisałem, za X lat, zostanie poświęcona Polska.
1
@Kgorecki2500 Wojna nie musi być tylko i wyłączenie na korzyść Rosji. Zachód z USA na czele tez mogą mieć w tym swój interes. Stany Zjednoczone to miłośnik konfliktów zbrojnych, a niektórzy ich za przykład uważają
1
@Mr8lack Znaczy no dobra, szczególnie, że Rosja mogłaby się po tym konflikcie nie podnieść u reżim Putina mógłby upaść, ale to nie zachód chce tej wojny tylko Rosja.
0
@Kgorecki2500 Tego nie możemy wiedzieć na 100% i w dodatku mamy mało obiektywny pogląd na Rosję. Prawdopodobnie jest tak jak mówisz, ale nie zdziwiłoby mnie dążenie USA do konfliktu np przez gaz
0
@Mr8lack warto zauważyć ruchy Chin, ogromne gromadzenia zapasów, wody, zbóż, potężny skup wszelakich nasion. Warto pamiętać, że to sprzymierzeńcy Rosji, prawda jest taka, że militarnie to nie USA rozdaje na świecie karty, a kooperacja Rosji i Chin.