- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1255 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
5
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1255 Culés
0
Rozmowa Macron - Putin:
WOłodimir słuchaj, ogarniemy to po staremu, oddamy Ci Ukraine i później Polske ale wojny nie rób bo nas rozniesiesz jak gnój po polu
1
@DamianBarcaCule czym by miała roznieść chyba atomówka :)
0
@Kinginiesta no tak, zapomniałęm dodać że Rosja ma starą armię bez nowoczesnej broni
2
@DamianBarcaCule no wiadomo bo inne kraje zatrzymały się na etapie rzucania kamieniami
1
@Kinginiesta Zaskoczę was, nawet jeśli będzie wojna, to nikt nie użyje atomówki;)
0
@kaamil1910 O tym że nie użyje atomu chyba każdy wie - pisząc "rosniesie" bardziej mi chodziło o siłę militarną krajów Europejskich,
0
@kaamil1910 zaskoczę Cię, nie jeden już tak myślał :)
0
@Kinginiesta Chyba nie wiesz jakie to niesie za sobą skutki ;) tym bardziej że Rosja sąsiaduje z Ukrainą, tylko idiota myśli inaczej
1
@DamianBarcaCule W sensie, że to żart miał być? Dodaj trochę emotek, bo po treści ciężko się domyśleć.
0
@kaamil1910 ja wiem jakie to niesie za sobą skutki, każdy wie jakie to niesie skutki. Natomiast użycie broni atomowej nie wiąże się ze zdetonowaniem jej na swoim terenie. Nie sądzę żeby ktokolwiek się na użycie takiej broni zdecydował, ale nie można niczego wykluczyć, nikt z nas nie jest jasnowidzem, Japończycy też się nie spodziewali.
1
@DamianBarcaCule skąd u was to przekonanie o potędze Rosji
0
@Kinginiesta jeden, Hirochito, ale jak nocny atak na Tokyo niczego Cię nie uczy to czego się spodziewałeś?
0
@Persyfl zdecydowanie żart
0
@kaamil1910 W końcu przyjdzie taki czas, że ktoś tego użyje
0
@DamianBarcaCule A nie myślałeś, żeby wrzucać te śmieszne?