- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1730 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
108
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1730 Culés
1
Ludzie przezywacie ze Putin uznał niepodległość dwóch panstwewek? Tam żyją ludzie którzy go popierają i wychodzi na to że są tam u władzy i nie chcą być już częścią słabego państwa jakim jest Ukraina a do tego Putin ma w tym interes dla Rosji. Więc nic w tym dziwnego.
Dziwi mnie inna rzeczy. Ludzie mówią że Ukraina musi być długa i szeroka żeby dzielić nad od Ruskich a pomija się kompletnie to że Łukaszenka podpisał niedawno jakieś kwity o partnerstwie z Rosją i Putin tam może wszystko a Łukaszenka we wszystkim przytakuje. Jeszcze do niedawna w niektórych sprawach różnił się z Putinem
1
@Wychowanek tylko dziękować Kaczyńskiemu i jego krzykaczom i tubie propagandowej z TVP, że zamiast dogadywać się z Łukaszenka, to się odwrócili od niego. No to mamy Jego i Putina na granicy. WZÓR PODEJŚCIE
1
@Wychowanek Najlepiej oddawać ziemie za każdym razie jak społeczeństwo powie, ze nie czuje się jego obywatelem. Oczami wyobraźni widzę jak Chiny zalewają Europe swoimi obywatelami, którzy później będą chcieli przyłączenia do Chin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@michal26 Nawet nie musieli się dogadywac z tym Łukaszenką. Mogli chociaż go jawnie nie atakować, zwłaszcza nie mając w tym ataku żadnej korzyści.
1
@maroon Tak to jest jak się chce krzewić demokrację gdzie indziej a u siebie się ją rozmontowuje.
0
@Gall Ewidentnie to było rozegrane na użytek wewnętrzny i dla zdobycia poparcia opinii publicznej. Z drugiej strony pewnie też opozycja by grzała ten temat , że PIS powstrzymuje się od potępienia Łukaszenki. Ale mimo wszystko to dobitnie pokazuje ile warta jest dla naszych polityków polska racja stanu i jakieś długofalowa strategia.
1
@maroon To trzeba było zrobić ale niej jak oni Morawiecki stałw pierwszym szeregu a trzeba było się schować w trzecim, no i srogi rachunek Polakom na Białorusi za to wystawili.