La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1287 Culés

9

Teraz wszyscy przywódcy, szczyty, rady będą wydawały komunikaty jak to potępiają działania Rosji, będą wyrażać oburzenie... a potem nałożą sankcje, na które Putin splunie i za parę lat będzie mógł wysłać kolejną misję "pokojową".
Przecież to jest kabaret. Zapowiadane są sankcje w związku z Nord Stream 2. Po pierwsze, nic to nie da, bo ten gazociąg jest już przyklepany. Po drugie jest to gazociąg rosyjsko - NIEMIECKI...sankcje oznaczają pośrednie uderzenie w Niemcy co samo w sobie jest hipokryzją.
Niestety, gdyby faktycznie społeczność międzynarodowa miała bronić integralności Ukrainy to już dawno trzeba było działać. Nikt nie broni Ukrainy i to jest po prostu tragiczne, patrząc na to co Europa już przeżyła w temacie wojen i odpuszczania takim ludziom jak Putin.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?