La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1543 Culés

8

https://zapodaj.net/5df157be5988b.jpg.html

Kolejna mi udowadnia, ze nie jestem prawdziwym mężczyzną...

Aż się nasuwa ten mem xD

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_GJOBY2sVBsMgOzN2FU3G9v5uBVMg28oj.jpg

16

@ranger3120 Wyszalała się, zrobiła kaszojada, a teraz szuka stabilizacji i bezpieczeństwa u jakiegoś frajera, który zgodzi się wychowywać nieswoje dziecko.

31

@ranger3120 159 cm "uwielbiam jeść " i tu już powinien zapalić się Red alert

konto usunięte

18

@ranger3120 159 cm i uwielbiam jeść. Pewnie jak ją przewrócisz na bok to jest wyższa niż jak stoi normalnie. xD

0

@Kinginiesta tu jest cała masa red flagów, ale z ciekawości dałem lajka, pogadam sobie z nią i sprawdzę co jej w głowie siedzi D:

konto usunięte

7

@ranger3120 ta z ciekawosci
Ranger niezly desperat:D

2

@Rust_Cohle no niestety, tylko na takie mam szansę, mam nadzieję, że da mi szansę i odwzajemni lajka

konto usunięte

2

@ranger3120 wreszcie zaczynasz pisać jak jest

0

@Kinginiesta meh, chyba dupeczek w życiu nie widziałeś za wiele, mam przyjaciółkę 157cm je tyle co ja (194 i 98kg) i jest szczuplutka, ale zasuwa na sileczce, swoją drogą większość kobiet uwielbia jeść

0

@karci0 no tak bo Ty masz koleżankę która o siebie dba i to znaczy że niewiele dupeczek w życiu widziałem no tak wydaje się logiczne to co mówisz. Po za tym to był żart z mojej strony a Ty już jakieś osobiste wycieczki uskuteczniasz

konto usunięte

1

@karci0 no dobrze ale kiedy ktoś w kilku zdaniach o swojej osobowości pisze, że lubi jeść to chyba znaczy, że jest to zbyt ważny element jego życia ;)
Ja np. też lubię jeść i uwielbiam piwo ale gdybym przedstawił się jako "Stefan - uwielbiam piwko" to chyba znak, że jest pewien problem.

0

@Zoker Co za niefajne podejscie. Od pewnego wieku to standard ze ludzie maja dzieci. Jest coraz wiecej rozwodow i kobiety zostaja z dziecmi. Jak kochasz ja to i jej dziecko.

0

@karci0 Jestem ok 6 cm wyzsza i musze sie pilnowac na kazdym kroku tylko powacham czekolade to tyje a co dopiero jesc tyle co mezczyzna. Twoja kolezanka albo zmysla albo jest ulubienica Boga :P..

konto usunięte

1

@AnnaMarianna Jest takie coś jak przemiana materii. Ja też mogę dużo jeść, nawet niezdrowych rzeczy i nie tyję. :)

1

@P33ck Wiekszosc moich kolezanek jest cale zycie na diecie i pilnuja co jedza. Ja niestety tak samo dlatego jak jakas dziewczyna moze jesc co chce to bardzo jej zazdroszcze ale w pozytywny sposob ;)..

konto usunięte

1

@AnnaMarianna Ja się trochę interesuję takimi rzeczami i statystycznie to faceci mają zdecydowanie lepszą przemianę materii od kobiet. Też sama genetyka na to wpływa, przytycie szybciej widać na kobiecie niż na facecie, bo kobiety są mniejsze i wszelkie zmiany są widoczne gołym okiem. Np, jak facet z 75 kg na 80 kg przytyje, to aż tak widać tego nie będzie, rozłoży mu się te 5 kg na całym ciele. A kobieta z 50 kg na 55 kg już niestety widać.

Swoją drogą fajnie, że kobiety też na La Ramblę zaglądają.

0

@AnnaMarianna słyszałas o czymś takim jak trening siłowy? PS aleee wysoka :O

0

@karci0 Haha i podobaja ci sie takie silowe figury? Kolezanka chodzi na crosfit i przez to zrobila sie bardziej muskularna od swojego chlopaka :P.

0

@AnnaMarianna bynajmniej, lubię drobne dziewczynki, mogę Ci podesłać zdjęcie na priv jak zajebiście ona wygląda, ale kompleksy murowane ;)
PS crosfit jest na ogólną sylwetkę, kobiety na siłce powinny robić tylko tyłek :) do tego nogi delikatnie i cardio

0

@karci0 Pokaz zobaczymy czy koloryzujesz :P….

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?