- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1603 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
114
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1603 Culés
5
Sony zaprezentowało VR wersję typowo pod PS5. Wygląda ciekawie, na pewno lepiej niż poprzedniczka. Ciekawe jak z jakością obrazu. Jak pierwsze recenzje będą dobre to chyba się skuszę. :D
https://www.pcworld.pl/news/PlayStation-VR-2-zaprezentowany-Zobacz-jakie-gogle-VR-do-PS5-przygotowalo-Sony,436516.html
@koksik888 @IronSanHybrid @Cariones @Rust_Cohle @Jakchcesz @macio_944 @Ghotti @LambiPL
0
@clyde Chcę to! Ciekawe kiedy premiera No i ile kasy :)
1
@IronSanHybrid
Grafika 4K High Dynamic Range i nawet 120fps1 – dwa ekrany OLED, 4x lepsza jakość niż w VR1.
https://www.playstation.com/pl-pl/ps-vr2/
Tu znalazłam super rozpiskę. Jaram się niesamowicie :D pewnie z 2k będzie trzeba wyłożyć.
0
@clyde czyli druga konsola Ps5 xD Jednak zapowiada się bajerancko :) Taki nasz WK w VR mmm marzenie :)
0
@clyde Jedynką się trochę pobawiłem, ale nie było to nic nadzwyczajnego. Horrory fajnie siedzą na tym. Zobaczymy jakie gry będą planowane, taki Village na vr2 byłby grany :D
0
@clyde kurcze, ja chyba jeszcze nigdy żadnych takich okularsów nie miałem okazji używać :/ ale wydaje mi się że to bardzo męczy mózg xd
1
@Jakchcesz Męczy szyje, bo jednak trzymasz to na głowie, a z mózgiem - zależy, mi nic nie było, a miałem znajomego, który po 40 minutach musiał biec do toalety i wymiotować.
2
@IronSanHybrid akurat w FIFĘ to tak średnio myślę :D ale w jakich horror albo gierkę z widokiem z pierwszej osoby...
@LambiPL myślę, że VR2 jednak przebija i to dużo 1. :D horrory na tym to top, piszczałam jak mała dziewczynka na RE Biohazard.
@Jakchcesz do zabawy spoko, pół godziny na jakiś czas no i jak wpadają znajomi :D aż tak nie męczy, ale dużo ludzi nie może w ogóle tego używać bo potem im słabo
0
@clyde jakos nigdy mnie nie zaciekawilo zeby kupic VR.
Moze by mi sie spobalo, ale zwyczajnie nie mam na to ciśnienia
0
@clyde No nie dziwię się, Re7 na vr był świetny i patrząc się na genialnego Village też by dobrze grało na vr2 :D tylko cena :/