La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1360 Culés

3

Artur R., który zadał śmiertelne ciosy 39-letniej psycholożce Zakładu Karnego w Rzeszowie, przed rzeszowskim sądem odpowiada za zgwałcenie czterech kobiet i grożenie im śmiercią – ustalił Rzeszów News. brak słów

0

@gumaz chciałem napisać że do utylizacji, ale taki zasługuje bardziej na dożywotnią prace w kamieniołomie

1

@ToWinaSedziego Powinien przybywać wśród innych osadzonych, którzy za paragraf wielokrotnego gwałtu zgotowaliby mu tam coś co ciężko sobie wyobrazić ludziom z poza murów bo teraz pewnie jest wyizolowany.

konto usunięte

0

@gumaz krzesło elektryczne i resocjalizacja w 100% udana.

0

@MesQueUnClub_87 po całym dniu ciężkiej pracy taka relaksacja miałaby sens, popieram ;)

0

@ToWinaSedziego To nawet nie chodzi o to, żeby byłby gwałcony tylko takie osoby są tam jak śmieć. Jedzą z podłogi, są bite, poniżane i maltretowane psychicznie. To jest o wiele gorsze, niż śmierć, a świadczą o tym próby samobójcze.

0

@MesQueUnClub_87 szczerze mówiąc nie wiem jak dokładnie to wygląda, z „kulturą więzienną” styczność miałem jedynie na filmach.
Z drugiej strony czy osoba oskarżona o poczwórny gwałt nie powinna doświadczyć tego samego?
Według mnie tak podłe osoby, powinny do końca życia ciężko pracować żeby jakkolwiek „odkupić” swoje winy.

0

@ToWinaSedziego No właśnie powinna, dlatego najlepiej jakby został rzucony na pożarcie pośród innych osadzonych, ale już w radiu dzisiaj mówili, że dostał kategorię N czyli więzień wyjątkowo niebezpieczny i będzie odsiadywał wyrok sam w celi, spacery również będzie odbywał sam pod nadzorem SW, więc sobie tam dożyje w miarę spokojnej starości z naszych podatków.

0

@MesQueUnClub_87 N to chyba coś w rodzaju izolacji? Jeśli tak, to nie wiem czy taka wieloletnia izolacja nie jest gorsza, od współdzielenia wyroku z innymi zwyrodnialcami.
Mam nadzieje ze odpowiednio się nim zajmą za takie skur…

Kojarzę Cię z tematyki filmowej, jakaś ciekawa propozycja filmów więziennych?
Osobiście polecam Shot Caller jeśli jeszcze nie widziałeś.

1

@ToWinaSedziego No całkowita izolacja i monitoring w celi, ale nie jest to taka izolatka jaką znamy z filmów, gdzie jest dziura w podłodze do wypróżniania się, szczury i brak światła, tylko środki czystości i ciepły obiad na talerzu, także trudno powiedzieć czy jest to gorsze, niż wieloletnie upokorzenie i tortury psychiczno-fizyczne.

No tak, lubię filmy i często tutaj o nich piszę. Bardzo fajny film ten, który podsunąłeś, oglądałem. Ja od siebie mogę polecić jeszcze takie:

Skazani na Shawshank
Skazaniec
Prorok
Symetria
Cela 211
Gniazdo Os
Blok 99
Midnight Ekspress
Osadzony
Cud w celi nr.7
R (2010)

1

@MesQueUnClub_87 ciężko powiedzieć wiele na pewno zależy od „osobowości” skazańca. Pozostaje wierzyć że strażnicy również odpowiednio się nim zajmą.

Dzięki za prop, coś na pewno sobie wybiorę ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?